ANA SAYFA GİZLİ CENNETLER FOTOĞRAFLAR VİDEOLAR HAKKIMDA İLETİŞİM
Sinop
HAVA
DURUMU
Sinop
12/13°
SINOP
NE ZAMAN
GİDİLİR?
İlkbahar:
Yaz:
Sonbahar:
Kış:

Denize sıfır Otel Diyojen...

 

Sinop merkezinde kalacağınız otel bulabilirsiniz. Ancak iyi bir yerde kalmak istiyorsanız, merkeze biraz uzakta olan Hotel Diyojen'i tercih edebilirsiniz.

Kalınacak Diyojen Oteli'ne gitmek için, Samsun yönüne doğru hareket ettiğiniz zaman, tabelaları izlerseniz rahatlıkla oteli bulabiliyorsunuz. Sinop merkezine 2 km uzaklıkta yer alıyor. Özellikle akşamları açık terasta yemek yerken keyifli bir sinop manzarası var.

Diyojen Oteli'nin işletmecisi Oğuz Ülger. Otelin 32 odası ve 64 yatağı var. Ayrıca 26 apart dairesi yer alıyor. Otelin odalarında bambu mobilyalar ve sadelik hakim. Camları ısıcam ve kaloriferli. Denize sıfır. Dalgaların sesiyle uyanıp, keyifle denizi seyredebilirsiniz. Odalarda tev, telefon, pencere önünde de sallanır bambu koltuklar var. Bunlara oturarak güneşin batışını seyretmeye doyum olmuyor. Yüzme havuzu var. Tam önünde de denize girme imkanı var. Şehirde kalınacak yerler var. Ancak bunlar genellikle belediye belgesi ile işletilen tesisler. Mecbur kalırsanız kalabileceğiniz nitelikte.
 


Akliman...

 

ARAMA
EDİTÖRDEN
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize kayıt olun, sitemizdeki güncellemelerden haberiniz olsun...
© 1998-2024 www.gizlicennetler.com sitesinde yer alan sayfaların her türlü yayın hakkı Eyüp Coşkun'a aittir.
Site sahibinin izni olmadan kesinlikle kullanılamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Son Güncelleme: 11.01.2024    Toplam Ziyaretçi: 4.956.040