ANA SAYFA GİZLİ CENNETLER FOTOĞRAFLAR VİDEOLAR HAKKIMDA İLETİŞİM
Bodrum
HAVA
DURUMU
Muğla
18/28°
MUGLA
NE ZAMAN
GİDİLİR?
İlkbahar:
Yaz:
Gidilebilir
Gidilebilir ve sıcak
Sonbahar:
Kış:
Gidilebilir tam zamanı
Gidilebilir ama yağmur var

Miss Model of Turkey 2006 adayları Bodrum Orak Adası'nda...

 

Türkiye'de turizm deyince akla gelen bir kaç yerin arasında ilk sırayı alan yerlerin başında geliyor Bodrum. Bodrum, öylesine ünlendi ki dünya çapında... Türkiye'de turizm deyince özellikle İngiltere ve Almanya gibi ülkelerde, Bodrum tek akla gelen yer oluyor.

Bodrum'un sihirli çekim gücü her yerden fazla. Halikarnas Balıkçısı, Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın dediği gibi, insanın aklını başından alan bir yer. Hem de öylesine fazla ki, hemen her kesimden insan burada kendine yönelik bir şeyler buluyor. Bir yanda Çökertme Türküsü, bir yanda Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir Kabaağaçlı, bir yanda da süngerciler var...

Artık hemen hepsi unutuldu gitti. Artık Bodrum deyince akla gelen şeyler, alkol, eğlence, dans ve cinsellik. Bodrum sınırlarından içeri girer girmez, insanların gözleri bir başka parlamaya, kanları daha hızlı akmaya başlıyor. 
İnsanlar, gündüzleri kızgın güneşin altında yatıp yarı uyuklayarak başladıkları güne, gece sabaha kadar barlarda, eğlence yerlerinde devam ediyorlar. Güneşin ilk ışıklarıyla birlikte Bodrum'un tatilcileri denize girmek için yola çıkarken, gece eğlenenler de, uyumak için otellerine gidiyor.

Türkiye, dünyanın dört bir yanından gelen turizm tutkunları için, yılın dört mevsimi her türlü zevke hitap eden tatil alternatifleri sunuyor.  Yaz aylarında Akdeniz ve Ege Bölgesi deniz ve güneş sevenler için, Karadeniz yürüyüş ve  yayla tutkunları için alternatifler sunuyor. 
 

ARAMA
EDİTÖRDEN
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize kayıt olun, sitemizdeki güncellemelerden haberiniz olsun...
© 1998-2024 www.gizlicennetler.com sitesinde yer alan sayfaların her türlü yayın hakkı Eyüp Coşkun'a aittir.
Site sahibinin izni olmadan kesinlikle kullanılamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Son Güncelleme: 11.01.2024    Toplam Ziyaretçi: 4.984.954