ANA SAYFA GİZLİ CENNETLER FOTOĞRAFLAR VİDEOLAR HAKKIMDA İLETİŞİM
Şanlıurfa
HAVA
DURUMU
Adana
25/36°
ADANA
NE ZAMAN
GİDİLİR?
İlkbahar:
Yaz:
Sonbahar:
Kış:

Urfa son yıllarda gerek Türkiye’den gerekse dünyanın bir çok ülkesinden Gaziantep’e gelenlerin de mutlaka uğradıkları yerlerin arasında yer alıyor. Bu nedenle kentte kalınacak yerlerin sayısı da artmış durumda.

Eğer kent merkezinde kalmak isterseniz, en iyi adreslerden biri, Halülrahman Gölü arkasında yer alan Otel Edassa. Otel taş mimarisiyle, konumuyla, güzel bir yerde. Urfa Kalesi ve camileri özellikle geceleri, aydınlatıldığı zaman keyifle izliyorsunuz.

Otelde uydu televizyon, otoparkı, iş adamları için her türlü imkânı var.

Otel Edassa, Tel: (0-414) 215 99 11  

DEVLET KONUKEVİ

Urfa’nın belki de en geleneksel evlerinden biri olduğu için en güzel otellerinden biri. 1991 yılında Şanlıurfa Valiliği tarafından onarılarak hizmete açılmış. Balıklıgöl’e çok yakın konumda yer aldığı için, talebi çok. Ama gitmeden önce telefonla yer ayırtabilirsiniz. Odalarda kalış fiyatları bölgeye göre uygun.

 

 

NEREDE: Selahattin Eyyubi Camisi’nin karşısında yer alıyor. Geleneksel Ufra mimarisinin en güzel örneklerinden biri. Haremli ve selamlık bölümleri olan iki katlı yapısı var. Çok güzel avlulu bir bahçesi var. Toplam 6 odası var. Biri de suit. İlla ki lüks otellerde kalmak, buraya kadar gelmişken geleneksel bir evde kalmak istiyorum derseniz burası tam size göre.

 

Devlet Konukevi’nde lokanta hizmeti de var. Özellikle yazın bahçesinde yemek yemek çok keyifli. Konukevi’nde grup olarak da yemek yeme imkanınız var. Ayrıca sıra geceleri de yapılıyor.

 

Devlet Konukevi; 0414 215 46 78

ARAMA
EDİTÖRDEN
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize kayıt olun, sitemizdeki güncellemelerden haberiniz olsun...
© 1998-2024 www.gizlicennetler.com sitesinde yer alan sayfaların her türlü yayın hakkı Eyüp Coşkun'a aittir.
Site sahibinin izni olmadan kesinlikle kullanılamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Son Güncelleme: 11.01.2024    Toplam Ziyaretçi: 5.019.770