ANA SAYFA GİZLİ CENNETLER FOTOĞRAFLAR VİDEOLAR HAKKIMDA İLETİŞİM
Esentepe
HAVA
DURUMU
Bolu
7/19°
BOLU
NE ZAMAN
GİDİLİR?
İlkbahar:
Yaz:
Tam zamanı
sıcak olur ama yine de gidilir.
Sonbahar:
Kış:
gidilebilir
Karlar altında bir başka güzel

ÖZEL ARAÇ 
Hafta sonu tatili için ya da birkaç günlüğüne de olsa şehirden kaçmak için, özel aracınızla yola çıkacaksınız İstanbul'dan Çamlıca gişelerinden TEM otoyolununa girmeniz en ideali.  

Otobandan Adapazarı Kaynaşlı çıkışına kadar gidiyorsunuz. Daha sonra yola Bolu Dağı'nı normal olarak E-5 karayolunu kullanarak devam ediyorsunuz. 

Mevsim itibariyle yolda biraz dikkatli olmanızı öneririz.Ne de olsa Bolu Dağı'nda kış için  her türlü önlem alınmış olsa da, tedbiri elden bırakmamakta fayda var. Karayollarının görevlileri, tuz kamyonları, keskin paletli buldozerleri ile en kötü havalarda bile sürekli görevlerinin başında...  

Abant kavşağından itibaren tekrar otobana girip, Yeniçağa çıkışından çıkarak, eski yoldan Gerede'ye gidin... Kavşaktan bir kilometre sonra, rampaya çıkarak Esentepe'ye ulaşabilirsiniz....  
İstanbul'dan Esentepe 300 kilometre, 2,5 saat tutuyor..  
Ankara'dan ise 150 kilometre. 1,5 saatte gidebilirsiniz. 

OTOBÜS 
Otobüs yolculuğunu seçenler, İstanbul'dan Ulusoy, Metro, Avrupa, Karabük Güven gibi acentaların seferleri ile, Ankara'dan Zonguldak, Bartın yönüne giden otobüslerden Gerede'de iniyorlar. Rezervasyon yaptırmışlarsa, telefon edince servis gelip alıyor. Dönüş için telefonla yer ayırtan otel, yolcularını otobüse teslim ediyor.

 

ARAMA
EDİTÖRDEN
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize kayıt olun, sitemizdeki güncellemelerden haberiniz olsun...
© 1998-2024 www.gizlicennetler.com sitesinde yer alan sayfaların her türlü yayın hakkı Eyüp Coşkun'a aittir.
Site sahibinin izni olmadan kesinlikle kullanılamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Son Güncelleme: 11.01.2024    Toplam Ziyaretçi: 4.984.660