ANA SAYFA GİZLİ CENNETLER FOTOĞRAFLAR VİDEOLAR HAKKIMDA İLETİŞİM
Birgi (Ödemiş)
HAVA
DURUMU
İzmir
10/16°
IZMIR
NE ZAMAN
GİDİLİR?
İlkbahar:
Yaz:
Sonbahar:
Kış:

Birgi genel görünüm.

 

Ödemis’e ve Birgi’ye  gitmek için en ideal yollardan biri Ýzmir’den Selçuk otobanýna girmek. Oradan da iki alternatif var. Birinci Torba’dan ayrýlarak yola devlet karayolundan gitmek. Bu yolla hemen Ýzmir yakýnlarýnda bulunan yerleþim yerlerini, köy yaþantýsýný izleme imkanýnýz var. Yolda dikkatli araç kullanýn. Ýþaretlere de dikkat edin. Polisler bir çok yerde kontrol yapýyor.

 

Ýkinci alternatif ise, otobaný Selçuk çýkýþýna kadar takip edin. Selçuk yol ayrýmýndan çýkýnca, hemen solda tire giriþi yazýsýný göreceksiniz. Tabelalarý takip edin. Tarlalarýn içinden, mevsimine göre meyve aðaçlarýnýn arasýndan þeftalililerin, kirazlarýn  her türlü meyvenin tadýna bakarak yola devam edin. Önce Tire’ye geleceksiniz. Sonra da yola devam ederseniz Ödemiþ’e....

ALTERNATÝF YOL...

Ýstanbul’dan geliyorsanýz, Manisa Akhisar’a kadar geldikten sonra, Gölmarmara, Bozdað, Gölcük, Salihli üzerinden Birgi’ye gelebilirsiniz. Bu yol Ýstanbul’dan çýkýp, Ýzmir üzerinden geliþe göre 150 km daha kýsa. Biraz dikkatli olursanýz, keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Ürünlerin toplandýðý yaz aylarýnda yollarda kamyon trafiði var. Ama dikkatli olursanýz sorun yok.

 

FOTOĞRAFLAR
YORUMLAR
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
FACEBOOK YORUMLARI
ARAMA
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize kayıt olun, sitemizdeki güncellemelerden haberiniz olsun...
YORUMLAR
    Henüz yorum yapılmamış...
404 Page Not Found
© 1998-2022 www.gizlicennetler.com sitesinde yer alan sayfaların her türlü yayın hakkı Eyüp Coşkun'a aittir.
Site sahibinin izni olmadan kesinlikle kullanılamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Son Güncelleme: 25.01.2018    Toplam Ziyaretçi: 4.496.366