ANA SAYFA GİZLİ CENNETLER FOTOĞRAFLAR VİDEOLAR HAKKIMDA İLETİŞİM
Türkiye'nin Maldivleri Urla Demircili Koyları
HAVA
DURUMU
İzmir
8/21°
IZMIR
NE ZAMAN
GİDİLİR?
İlkbahar:
Yaz:
Gidilebilir
Tam zamanı ama sıcak olur
Sonbahar:
Kış:
Biraz yağmur ama yine de gidilir
Serin olur

NASIL GİDİLİR?

Urla’dan geliyorsanız Sanayi girişinden girip Kuşçular Köyü tabelalarını takip ederek, önce Yağcılar Köyü, sonra da Demircili Köyü’ne ulaşıyorsunuz.

İkinci alternatif İzmir’den gelirken Karaburun yol ayrımında otobandan çıkın. Gişelerden çıkar çıkmaz 100 metre sonra önünüze bir göbek gelecek. Göbekten Karaburun yönüne değil Yağcılar tabelasını görüp soldaki yan yola sapacaksınız. Köy içinden geçen ana yolu takip ederek tabelalara da bakarak yola devam edin. Çam ormanlarının içinden geçerek önce Demircili Köyü sahil kesimine ulaşıyorsunuz. Ancak denize girecek burada tek bir yer yok. Denizi görünce ilk yoldan sağa sapınca, içinde iki tesisin ve halka açık plaj bölümünün olduğu yere ulaşıyorsunuz.

İlk ulaştığınız yer Demircili Koyu. Burası şezlong, şemsiye, restoran hizmetlerinin verildiği genelde İzmirlilerin rağbet ettiği yerlerin başında geliyor. Denizi ne yazık ki biraz soğuk. Ama yaz sıcaklarında insanı serinletiyor. İçine girince çıkmak istemiyorsunuz. 

İkinci tesis ise yaklaşık 65 dönüm bir alanı kapsıyor. İçinde çadır yerleri, restoran, piknik alanı, şezlong ve şemsiye kiralayabileceğiniz, her türlü hizmeti alabileceğiniz bir restoran da yer alıyor. Bütçenize göre sadece giriş ücreti ödeyerek kendi şezlong veya sandalyenizle denizin içine bile oturabiliyorsunuz. Kimse kimseye karışmıyor. O nedenle rahat bir yer.

ARAMA
EDİTÖRDEN
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize kayıt olun, sitemizdeki güncellemelerden haberiniz olsun...
© 1998-2024 www.gizlicennetler.com sitesinde yer alan sayfaların her türlü yayın hakkı Eyüp Coşkun'a aittir.
Site sahibinin izni olmadan kesinlikle kullanılamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Son Güncelleme: 11.01.2024    Toplam Ziyaretçi: 4.956.116