ANA SAYFA GİZLİ CENNETLER FOTOĞRAFLAR VİDEOLAR HAKKIMDA İLETİŞİM
Patara
HAVA
DURUMU
Muğla
24/37°
MUGLA
NE ZAMAN
GİDİLİR?
İlkbahar:
Yaz:
Gidilebilir
Gidilebilir ve sıcak
Sonbahar:
Kış:
Gidilebilir
Gidilebilir

Patara 'da bulunan antik kalıntılar...

Gelemiş köyü çarsısı içinde, bahçeli ve çok sayıda kır lokantası var. Piliç çevirme, ızgara yapanlar, yörük çadırı dekorlu yer sofralı gözlemeciler ve kafeler arasında seçim yapmak hayli zor.

Köy meydanı, PTT yanındaki Sultan Pizza, yabancı turistlerin en çok rağbet ettiği yer. Pizza çeşitlerinin yanı sıra, et, tavuk çeşitleri ve özellikle pastane bölümündeki tatlılar ile Sultan Pizza, büyük ilgi çekiyor. Restoranın yanında ilginç bir de bar bulunuyor. Açıkhavalı vitamin barda oturanlar, içkilerini içerken bir yandan da hedef tahtasına ok atışı yapıyorlar. Sultan Pizza'nın en çok sipariş verilen menüsünde, deniz ürünleri ve güveç çeşitlerinden yapılan pizza çeşitleri yer alıyor.

Bir başka seçenek ise, Florya Restoran. Bahçe içi, ağaç altı, fonda çalan hafif müzik eşliğinde vitrinden seçeceğiniz soğuk mezeleri, et, tavuk balık siparişlerini, restoran şefi Ahmet Erbil'in samimi servisi ile afiyetle yiyebilirsiniz.

Köyde çok sayıda müzikli bar da yer alıyor. Nightemple barda, DJ'in çaldığı en yeni CD'lerle dans etme olanağınız mevcut. Patara sahili denizi seven herkesi memnun edecek niteliklere sahip bir mekan.

Vitamin bar sizi de memnun edecek...

ARAMA
EDİTÖRDEN
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize kayıt olun, sitemizdeki güncellemelerden haberiniz olsun...
© 1998-2024 www.gizlicennetler.com sitesinde yer alan sayfaların her türlü yayın hakkı Eyüp Coşkun'a aittir.
Site sahibinin izni olmadan kesinlikle kullanılamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Son Güncelleme: 11.01.2024    Toplam Ziyaretçi: 5.045.638