ANA SAYFA GİZLİ CENNETLER FOTOĞRAFLAR VİDEOLAR HAKKIMDA İLETİŞİM
Çıralı (Olympos)
HAVA
DURUMU
Antalya
11/26°
ANTALYA
NE ZAMAN
GİDİLİR?
İlkbahar:
Yaz:
Gidilebilir
Gidilebilir ve sıcak
Sonbahar:
Kış:
Gidilebilir tam zamanı
Gidilebilir ama yağmur var

Portakal ağaçlarının arasında kalabilirsiniz.

OLEANDER

Çıralı'da kalabileceğiniz her bütçeye hitap eden tesisler var. Öyle 5 yıldızlı tesis burada bulamazsınız. Ancak butik otel olarak bulabileceğiniz pek çok tesis yer alıyor. Ayrıca çadıra sahile yakın noktalarda kamp yapacağınız, suyu ve elektriği olan yerler var. Buraları da tercih edebilirsiniz.

Oleander Tesisleri ise, butik tarzda hizmet veriyor. Gerek ahşap ünitelerde kalma imkanı gerekse apartman tarzında olan tesislerde kalabilirsiniz. Burada ister oda kahvaltı kalabilirsiniz, isterseniz öğle ve akşam yemeklerini de burada yiyip çıkarken hesaplaşıp çıkarsınız. 

Kahvaltılarda kutu içinde size sunulan kahvaltılık malzeme değil, tamamen yöresel ürünlerin yer aldığı taze sebzeler, ballar ve reçellerin bulunduğu mükellef masa hazırlanıyor. Yemyeşil ağaçların altında keyifle, sabah, öğle ve akşam yemeklerini yiyorsunuz. Tabii ilkbahar ve özellikle sonbaharda ortada yanan ateşin etrafında geceleri oturup keyif yapmak da serbest. 

Çıralı bölgesinde 80 civarında pansiyon, motel ve  apart otel türünde konaklama tesisleri mevcuttur. Sit bölgesi olduğundan sahilde sadece Bar ve restoranlar hizmet vermektedir. Sahildeki bu bar ve restoranların plaj hizmetleri de mevcuttur. Şemsiyelerin altında uzanarak seyredeceğiniz doğal güzellikleri bu barların sizlere sunduğu hizmetlerle daha da huzurlu sindireceksiniz.

FOTOĞRAFLAR
YORUMLAR
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
FACEBOOK YORUMLARI
ARAMA
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize kayıt olun, sitemizdeki güncellemelerden haberiniz olsun...
YORUMLAR
    Henüz yorum yapılmamış...
© 1998-2019 www.gizlicennetler.com sitesinde yer alan sayfaların her türlü yayın hakkı Eyüp Coşkun'a aittir.
Site sahibinin izni olmadan kesinlikle kullanılamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Son Güncelleme: 25.01.2018    Toplam Ziyaretçi: 2.620.223